Пропагандист Фанару зареєстрував петицію на підтримку ПЦУ

Автор кількох профанарських ресурсів архімандрит Romanos Anastasiadis зареєстрував петицію на підтримку ПЦУ. Вона розміщена на сторінці thepetitionsite.com.

У тексті петиції заявлено, що до ПЦУ належить третина українців, але що РФ та РПЦ блокують розвиток та визнання нової церкви.

Публіцист Олександр Вознесенський зазначив на своїй сторінці у Facebook, що поки що з кількох десятків тих, хто підтримав заклик архімандрита, більшість не мають стосунку до України.

«Як мило. Пропагандист Фанару зробив рекламу петиції на підтримку ПЦУ (вочевидь, без петицій вже ніяк?).

Я проглянув список підписантів: більшість зі США. Особливо умилила людина з Австралії, котра раптом заявила, що це її церква, при тому, що, згідно з томосом, ПЦУ за межами України не існує. Вочевидь, у США дуже переймаються за розкольників і вирішили вже писати петиції до глав Церков: мовляв, визнавайте їх, будь ласка.

Не менше порадував текст, що їх підтримують єпископи, священики та віряни Кіпру, Грузії, Болгарії та решти країн. Це п’ять! Я, щоправда, не зрозумів: якщо всі підтримують, то навіщо петиції писати?», – задався питанням блогер.

Схожі публікації