В УПЦ пояснили, що в Адміністрації Президента плутають два різні документи від Польської Православної Церкви з приводу ЄПЦ

Заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич на своїй сторінці у Facebook відреагував на те, як в Адміністрації Президента України трактували реакцію Польської Православної Церкви на релігійні ініціативи української влади з приводу створення ЄПЦ.

Заступник глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, стверджуючи, що сайт УПЦ неточно передає позицію Польської Православної Церкви, плутає два тексти, а тому помиляється, – констатував протоієрей Миколай. – Той текст, котрий він має на увазі, це коротке комюніке для преси за результатами засідання Собору єпископів Польської Церкви, і воно було опубліковане на офіційному сайті ПАПЦ. А той текст, що цитується на офіційному сайті Української Православної Церкви, є витягом з листа, котрий Блаженніший Митрополит Сава надіслав на адресу Предстоятеля УПЦ, там позиція Собору ПАПЦ викладена більш детально та однозначно».

Копії цього листа, за словами заступника голови ВЗЦЗ УПЦ, відправлені з Варшави також до Константинополя та до Москви.

20 травня 2018 року на РІСУ опублікували коментар представника АПУ Ростислава Павленка, котрий також несподівано виступив у ролі експерта з церковних питань.

Схожі публікації