Єрусалимський Патріарх спростував наклеп Ющенка щодо протидії Тимошенко Томосу, – бют

Нещодавно окремі ЗМІ розповсюдили заяву екс-президента Віктора Ющенка, у якій він звинувачував Юлію Тимошенко в тому, що вона під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом нібито зверталася до нього з проханням призупинити процес визнання Православної церкви України.

Прес-служба партії “Батьківщина” звернулася до Патріарха Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання, Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви Феофіла III із проханням прокоментувати ці повідомлення, повідомляється на сайті політсили. У партії навели текст розмови та її аудіозапис.

“Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольського Патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, Патріарха Феофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України”, — запитали у прес-службі.

Теофіл III відповів, що це нісенітниця. “Я не маю до цього ніякого відношення. Це дуже дивно. Я спростовую це. Ми ніколи не обговорювали з нею ці речі. Це повна брехня. Це брехня, розповсюджена з використанням мого імені. Ті, хто за цим стоять, грають у політичні ігри задля досягнення власних цілей”, — сказав Патріарх.

“Таким чином Ющенко, який також про це казав, говорить неправду”, — уточнили у “Батьківщині”.

У відповідь Феофіл III зазначив, що так, він брехун. “Він бреше. Він має поважати мій статус і те, що я запросив його до Патріархату”, — зауважив він.

Партія “Батьківщина” вимагає від Ющенка та інших осіб, які озвучували цю брехню, а також засобів масової інформації, що її розповсюджували, публічних вибачень та спростування неправдивих відомостей.

Схожі публікації