«Єпископ» ПЦУ запропонував перенести святкування Пасхи на кінець карантину

«Єпископ» Херсонської єпархії ПЦУ Никодим Кулигін запропонував перенести святкування Пасхи на кінець карантину, який триватиме «стільки, скільки Господь дасть». Про це він написав у себе на Facebook.

«Як на мене, то я, з огляду на нинішні карантинні подій, з великою готовністю сприйняв би і варіант, якби Церква святкування Страсного тижня і Світлого Христового Воскресіння перенесла на дні закінчення карантину, – зазначив представник ПЦУ. – А до того часу нехай був би продовжений період Посту».

Він зазначив, що карантин з його обмеженнями – це теж піст, «тому, з огляду на невизначену тривалість такого (якби такий варіант був прийнятий) великопісного періоду, в цьому році можна було б відповідно і послабити вірним піст в їжі».

«А далі просто нормально проводити Страсний тиждень і весь подальший цикл Пасхальних свят. Тоді була б “Пасха для всіх”, замість “Пасхи вдома”. Від того святкування Пасхи було б ще більш відчутним і променистим, контрастуючи з сірими буднями карантину», – вважають у ПЦУ.

Схожі публікації