Єпископи кинули Президента, – Портніков

«Єпископи підрозділу РПЦ в Україні – вони віддають перевагу назві УПЦ, але ми знаємо ціну цьому найменуванню – сьогодні елементарно «кинули» Президента України, зірвали зустріч, на котрій повинні були обговорюватись проблеми у взаємовідносинах держави з цією релігійною організацією. «Кинули» – звісно, це не дуже по-церковному і не дуже по-божеськи. Але для Руської Православної Церкви піде», – пожалівся оглядач Віталій Портніков у Telegram.

Журналіст зазначив, що демарш УПЦ у Москві сприймають як особистий провал Президента України Петра Порошенка.

«Насправді це зовсім інший провал – провал самої можливості діалогу РПЦ та української держави, демонстрація надмірної неповаги та зневаги до її інститутів. Ієрархи УПЦ в Україні можуть дозволити собі кинути Порошенка, але не можуть дозволити собі кинути свого справжнього Президента – Путіна, не можуть підвести свою справжню Батьківщину – руський мир», – наголосив він.

Портніков додав, що у заручниках своєї залежності від Москви ієрархи УПЦ продовжують тримати сотні тисяч українських віруючих, котрі ходять до церкви «не за демонстрацією лояльності до Путіна».

«Цей гріх використання чужих чистих душ ієрархам РПЦ не вибачиться», – пише він.

Схожі публікації