«Єпископа» ПЦУ/УАПЦ Віктора Бедя спіймали на сфальшованому угорському громадянстві

«Комуніст, який став рухівцем», – під таким багатообіцяючим підзаголовком на сторінці «Вся закарпатська правда» вийшла стаття про те, як «єпископа» ПЦУ (УАПЦ) на Закарпатті Віктора Бедя спіймали на спробі фальсифікації угорського громадянства.

Шалена швидкість духовної кар’єри, афери з нерухомістю, спроба незаконного захоплення землі, піар на чужих храмових святах – все це лише початок біографії «ієрарха» нової церковної структури. Показовий націоналізм, як виявилося, Віктор Бедь блискуче поєднав з пошуком «запасного аеродрому» – «єпископ» тепер громадянин Угорщини та присягнув на вірність іншій державі.

Документ іншої держави, який апріорі передбачає «служіння її інтересам», ставить Віктора Бедя у неоднозначне становище. Далі більше: все ж, фальшиве походження корінного угорця Віктора Бедя на новій Батьківщині піддали сумніву, коріння перевірили і вирішили – громадянства позбавити.

Неабиякий досвід політичних ігор і тут виручає нашого героя – Віктор Бедь грає на випередження  та волає про те, що сам відмовляється від громадянства Угорщини. Відповідний пост він опублікував на сторінці у Facebook.

Схожі публікації