Церква готова до діалогу, але не гратиме за нав’язаними ззовні правилами, – спікер УПЦ

Церква не хотіла грати за нав’язаними ззовні правилами. Про це 14 листопада заявив заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич в ефірі «Першого каналу», коментуючи невдалу 13 листопада зустріч єпископату УПЦ і Петра Порошенка. Про це повідомляє СПЖ.

«Церква не хотіла виглядати картинкою на тлі, брати участь в якихось іграх, – зазначив отець Миколай. – Разом з тим, Церква готова до розмови, тому що дійсно є що сказати і є що обговорити».

За словами протоієрея Миколая, єпископат УПЦ був готовий до зустрічі, було дуже багато запитань, які хотіли задати Президенту.

«Але Церква вирішила провести цю зустріч на церковній території, тому що повинні були обговорюватися церковні питання. По-друге, дуже багато вірян та духовенства були проти цієї зустрічі, тому що і сам Президент та інші перші особи держави часто виступали з заявами, спрямованими проти УПЦ», – заявив отець Миколай, додавши, що архієреї засвідчила свою єдність, тому на передбачуваний об’єднавчий Собор навряд чи підуть, як кажуть, 20 або 25 єпископів.

Схожі публікації