Храм УПЦ в Птичі лишається під арештом через погрози “Київського патріархату”

Апеляційний суд Рівненської області відмовив релігійній громаді УПЦ села Птича Апелляционный суд Ровенской области отказал религиозной общине УПЦ села Птичья Дубенського району зняти арешт з храму, що належить вірянам. Про підсумки слухань 2 травня 2018 року повідомляє Спілка православних журналістів.

Прокурор і слідчий заявили, що приміщення знаходиться під арештом через погрози представників УПЦ КП спалити храм, якщо його відкриють власники – громада канонічної Церкви. Арешт був повторно накладений постановою слідчого судді Рівненського міського суду.

Окрім того, суддя Апеляційного суду Рівненської області винесла ухвалу про те, що рішення не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Нагадаємо, законних підстав для постанови про арешт немає, громада УПЦ села Птича виграла всі суди за свою нерухомість. 2 квітня 2018 року віряни УПЦ також виграли суд про зняття арешту зі Свято-Успенського храму, однак того ж вечора прихильники УПЦ КП, з залученням діячів у камуфляжі та балаклавах, захопили чужу нерухомість.

Схожі публікації