Філарет посвятив для АТО Тимошенківські паски

В Михайлівському соборі відбулося освячення 5 тисяч пасок для військовослужбовців та мешканців зони АТО. На пакуванні пасок були зображені яскраві логотипи партії ВО “Батьківщина”, повідомляє ТСН.

В освяченні, що відбулося 2 квітня цього року, брав участь сам очільник УПЦ КП Філарет та інші представники духовенства. До них долучилися також деякі політики, активісти та військові.

Саме через зображення політичного логотипа ця новина набула резонансу. Адже багато читачів, блогерів та журналістів обурилися “політичною рекламою сумнівної моральності”. 

До прикладу, журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва поділилася світлинами у Facebook та супроводила їх критикою політичної сили: “Все би нічого, але на них партійна символіка та атрибутика жінки, яка йде в президенти. Пропоную слоган: “Ваша мама вас і на війні дістане!

Відомий волонтер Роман Донік теж не залишився осторонь та розкритикував «Київський патріархат». «УЦП КП отримала підтримку після майдану та під час війни з Росією. З Росією, однією з найвірніших союзниць якої довгі роки залишалася Тимошенко. Вони справді думають, що гроші та паски не пахнуть

Схожі публікації