Філарет зустрівся з представниками Національної поліції України

На зустрічі з представниками Нацполіції, яка відбулася в резиденції «почесного патріарха» 26 лютого 2019 року, Філарет заявив, що у кожній державі повинен бути порядок, справедливість і страх. Про це повідомляє сайт УПЦ КП.

«Перш за все я хочу подякувати Вам за те, що ви вірно служите українській державі, – звернувся Філарет до представників Національної поліції. – Тому що в кожній державі повинен бути порядок, справедливість і повинен бути страх. Як не дивно, але повинен бути страх перед покаранням».

За його словами, як страх перед покаранням Божим утримує людину від здійснення гріха, «так і в державі порядок може бути тільки тоді, коли є страх перед покаранням, а страх викликаєте ви, тому що ви наводите порядок».

Потім Філарет вручив представникам Шевченківського УП ГУНП м. Києва церковні ордени: орден святого рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня – начальнику Шевченківського управління поліції полковнику поліції Герману Приступі, ордени святого Архістратига Михаїла – начальнику слідчого відділу полковнику Дмитру Шумейку та начальнику кримінальної поліції Віталію Чернишенку, орден святого Георгія Побідоносця – начальнику відділу поліції №4 Шевченківського УП ГУНП підполковнику поліції Ігорю Падюку, ордени Святителя Миколая – заступнику начальника відділу підполковнику поліції Олександру Скопенку та начальнику слідчого відділення підполковнику поліції Василю Зарубенку.

«Ваша святосте! Дуже приємно і почесно отримати нагороду від такої великої людини, яка дуже багато зробила для нашої Церкви, для нашої країни. Ми будемо працювати, щоб був закон, порядок. Спасибі вам», – подякував від імені всіх, хто отримали церковні нагороди Герман Приступа.

Схожі публікації