У Чернівцях представники ПЦУ вимагають підтримки від голови ОДА

13 лютого 2020 року представники ПЦУ явились до нового голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука. Вони вимагали від чиновника особисто пояснити, чому релігійна громада УПЦ села Рингач Новоселицького району Чернівецької області досі не перереєстрована в ПЦУ, повідомляє ТВА.

Активістам, котрі прийшли в будівлю облдержадміністрації, повідомили, що Сергій Осачук проводить важливу зустріч і поки не може їх прийняти. Однак гості заявили, що нікуди не підуть, поки він до них не вийде.

«Чомусь голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук може поза графіка відвідати Банченський монастир, зустрітися з представниками УПЦ МП, коли вони хочуть…», – висловив своє незадоволення «священик» ПЦУ з Чернівців Мирон.

Через деякий час голова ОДА вийшов до активістів.

Представники новоствореної церковної структури стали обурюватися, що після голосування за перехід громади в ПЦУ, яке відбулося в Рингачі 10 березня 2019 року «відповідно до закону», вони досі не отримали позитивної відповіді з ОДА і, на їхню думку, «це затягування часу і за цим стоїть Московський Патріархат».

При цьому з’ясувалося, що «наші люди моляться під парканом», а священнослужителі УПЦ, нібито, з них насміхаються і відкрито називають бомжами. Також «священик» Мирон поскаржився, що Чернівецький «митрополит» ПЦУ Данило тривалий час не може потрапити на прийом до Сергія Осачука, в той час як представники інших конфесій «мають таку можливість».

Сергій Осачук пообіцяв розібратися в ситуації і найближчим часом зустрітися з «ієрархом» ПЦУ.

Схожі публікації