У Підгайцях погрожують насильно виселити сім’ю священика з церковного дому

У селі Підгайці Шумського району Тернопільської області прихильники ПЦУ хочуть вигнати отця Василя з церковного будинку, в якому він проживає з сім’єю вже протягом 14 років. Батюшку попередили, що наміри у прихильників нової церковної структури дуже серйозні, пише СПЖ.

«Після 15 квітня нас хочуть виписувати з церковного будинку, де ми зараз проводимо богослужіння. У даний момент храму в нас немає, його силою у нас забрали, а тепер хочуть, щоб ми поступилися їм і церковним будинком, щоб не проводилися богослужіння для наших вірян. Юридично вони можуть спробувати зробити це через суд, а можуть прийти і викинути силою», – повідомив отець Василь.

Священик зазначив, що на богослужіння, які він здійснює в церковному домі, регулярно приходять 50-70 осіб. Настоятель захопленого храму запевнив, що стоятиме до кінця, а самі віряни просять усіх небайдужих про молитовну підтримку.

Нагадаємо, рішення про «перехід» храму села Підгайці в ПЦУ було прийнято на зборах територіальної громади 12 лютого 2019 року. Очолив ці збори колишній голова колгоспу, який сам ніколи храм не відвідував. Тоді прихильники переходу проігнорували слова отця Василя про те, що парафіяльні збори в селі вже відбулися 9 лютого і на них віряни засвідчили свою вірність канонічній Церкві на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Схожі публікації