У Мащі прибічники ПЦУ вдруге вибили вікно у будинку священика УПЦ

У селі Маща на Рівненщині прибічники ПЦУ продовжують безчинства. Цього разу закидали будинок, в якому моляться віряни УПЦ, яйцями, і вдруге вибили вікно у домі священика. Про це повідомляє сторінка «Рівне. Голос Церкви» у Facebook.

Впродовж вихідних днів 22 та 23 лютого у селі Маща Костопільського району прихильники новоствореної ПЦУ намагались залякати та принизити священика УПЦ і його прихожан. У суботу, о четвертій годині ранку, невідомі особи кинули цеглину у кухонне вікно в будинку протоієрея Даниїла Ільницького, настоятеля Свято-Іоанно-Богословської церкви УПЦ. До середини кімнати предмет не потрапив через москітну сітку, вікно ж розтрощене повністю.

«Викликали поліцію, приїхала, як завжди склали протокол, – розповідає Анна Ільницька, дружина священика. – З Рівного приїхали кінологи, собака взяла слід і вивела за межі нашого двору, далі слід пропав. Цього разу зловмисники заходили на подвір’я з боку городів, бо з центрального входу ми вимушені були поставити камеру відеонагляду, і вони знали про її існування».

А вже в неділю уранці, перед богослужінням, активісти ПЦУ закидали яйцями будинок, в якому вимушені молитися віряни УПЦ після рейдерського захоплення церкви.

«Ми так розуміємо, що це така помста і приниження нашій громаді за те, що ми не захотіли прийняти правила гри від ПЦУ», – коментує матушка Анна.

Нагадаємо, церковний конфлікт у Мащі триває вже близько року. За цей час прибічники ПЦУ неодноразово вчиняли дебош у селі, били не лише вікна, а й людей. Поліція жодного зловмисника не притягнула до відповідальності.

Схожі публікації