У Львівській єпархії УПЦ заявили, що не будуть приєднуватися до ЄПЦ

У Львівській єпархії не мають наміру приєднуватись до Єдиної Помісної Церкви, Львівська єпархія УПЦ залишається вірною Московському Патріархату та спостерігає за процесом об’єднання церков, заявив її прес-секретар архімандрит Маркіян (Каюмов) телеканалу «ZIK».

«Ми залишаємось вірними своєму статуту, своїй позиції. Очікуємо на продовження початої справи. Очікуємо побачити, як цей процес буде розвиватись – зможе зібратись об’єднувальний Собор, очікуємо побачити той Томос, котрий буде наданий Константинополем», – розповів архімандрит Маркіян.

Він наголосив, що Львівська єпархія зайняла зважену позицію. «Ми не міркуємо, а спостерігаємо – нам цікаво, як ця вся ситуація вийде. Дай Бог, щоб все вийшло мирно і гарно», – сказав прес-секретар.

Заяви окремих священнослужителів про їхній можливий перехід до ЄПЦ архімандрит Маркіян прокоментував так: «Кожен священик має сам вирішувати за себе, у кожного є певне право на це». Він зазначив, що у Львівській єпархії поки що ніхто не заявляв про бажання приєднатись до розкольників.

Схожі публікації