У Луцьку Київський патріархат затіяв чергове незаконне будівництво в історичній частині міста

Краєзнавці Луцька б’ють на сполох через те, що в історичному районі міста, між двома пам’ятками архітектури, зводять якийсь нерухомий об’єкт. Ймовірно, що це відбувається без потрібних дозволів. Про це повідомляє «Перший канал соціальних новин» з посиланням на «Сфера-ТВ».

В історико-культурному заповіднику, поміж двох пам’яток національного значення, а саме монастирем василіан та Хрестовоздвиженською церквою, якою користується УПЦ КП, вже кілька днів зводять нову будівлю.

Віктор Мархелевський, корінний мешканець старого міста, каже, що такі, на його думку, безчинства тут відбувається постійно. Він підозрює, що будівництво затіяла парафія по сусідству. І, вочевидь, таки не помиляється. Будівельники, які зводять конструкцію з кругляка, кажуть, працюють на замовлення церкви, що поруч.

Що це буде – крамничка чи, може, якийсь інший заклад – будівельники на камеру говорити не беруться, а поза камеру кажуть, що настоятель місцевого храму сказав будувати і запевнив, що вся документація в порядку. Саме в цьому дуже сумніваються краєзнавці.

Схожі публікації