У Кривому Розі провокатори штурмували резиденцію єпископа УПЦ

17 листопада 2018 року в Кривому Розі група провокаторів, які принесли з собою агітаційні матеріали за автокефалію, штурмували резиденцію митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема. Вони намагалися виламати двері будівлі та вигукували образи на адресу правлячого архієрея Криворізької єпархії за те, що він не підтримує ідею «надання томосу» Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на «Перший Криворізький».

Зокрема провокатори намагалися потрапити до резиденції митрополита Єфрема, а один з учасників так званої «акції» намагався виламати ворота. За всіма подіями спостерігали представники Національної поліції, які не завадили провокаторам пошкоджувати приміщення єпархії та вигукувати заклики, якими розпалювали релігійну ворожнечу.

Як зізнався один з учасників акції протесту, котрий представився членом «Правого сектору», він не є «релігійною людиною», однак виступає за ідею створення т.зв. «єдиної помісної автокефальної церкви». Інший учасник зізнався, що не «в темі», але — «за вільну Україну». Третій — вимагав, щоб владика відмовився від своєї позиції.

Мітингувальники принесли з собою плакати з гаслами, які вони згодом розвісили на воротах і паркані та, поспілкувавшись із представником поліції, розійшлися.

Схожі публікації