У Копитові рейдер з ПЦУ погрожував порізати обличчя священику УПЦ

У селі на Рівненщині при спробі захоплення храму УПЦ прихильник ПЦУ погрожував настоятелю храму втручанням СБУ і нанесенням тілесних ушкоджень. Як повідомляє СПЖ, присутня при інциденті поліція на погрози не зреагувала.

За словами протоієрея Ігоря Власюка, настоятеля Свято-Іоанно-Богословської парафії, 10 квітня 2019 року в селі Копитів Корецького району Рівненської області, під час спроби захоплення активістами ПЦУ храму УПЦ святого Іоанна Богослова житель Копитова Василь Сілін почав вигукувати на адресу настоятеля погрози, обіцяв, що з ним «поговорить СБУ» і заявив, що збирається різати йому обличчя.

Правоохоронці, присутні при цьому, заявили, що нічого не можуть зробити, оскільки активіст «просто говорив, але нічого не робив», повідомив настоятель.

Нагадаємо, в селі Копитів Корецького району Рівненської області відбулася спроба захоплення храму прихильниками ПЦУ. 10 квітня 2019 року в Свято-Іоанно-Богословську церкву села Копитів близько 10:00 ранку прийшли прихильники ПЦУ з вимогою віддати їм церкву.

До того моменту численна громада вірних УПЦ вже була повідомлена про можливе рейдерство і стояла перед дверима храму, читаючи акафіст.

Поліція, яка приїхала на виклик, відверто виступила на стороні активістів ПЦУ, віруючі навіть чули, як начальник Корецького райвідділу поліції пан Карпюк погоджував з підлеглими план відтиснення вірян УПЦ від дверей храму.

Схожі публікації