Ті, що голосували за Зеленського, будуть горіти в пеклі, – «священик» ПЦУ

Петро Зінич, «священик» ПЦУ і клірик Володимирського собору в Києві, заявив, що ті, хто голосував на президентських виборах за Володимира Зеленського, будуть горіти в пеклі. Про це повідомив журналіст Олександр Дубинський.

Відповідний коментар «протоієрей» ПЦУ Петро Зинич розмістив під постом в Facebook Юрія Дорошенка, колишнього прес-секретаря «почесного патріарха» УПЦ КП Філарета.

«Всі, хто проголосує за клоуна Зеленського, буде горіти в пеклі. Амінь і Богу слава», – пише Зинич. Сам Дорошенко, господар сторінки, охарактеризував коментар Петра Зинича як «слово справжнього пастиря, який свідчить істину».

Пізніше журналіст Станіслав Речинський опублікував фото отця Петра з комплектом нагород, з іронічним коментарем: «Це той самий святий отець, котрий визначив до Пекла всіх, хто проголосує за Зеленського. Випускників Ленінградської духовної академії легко відрізнити за відточеною гомілетикою та любов’ю до всіляких значків. Наприклад, в отця Петра є відзнаки: «За сприяння ЗСУ»; «За сприяння органам МВС»; «За сприяння органам СБУ»; відзнака Сухопутнихвійськ України «За службу»; відзнака Повітряних сил України «Майстерність, честь, відвага»;медаль «5 років Повітряним силам ЗСУ». Не маю жодних сумнівів, що є й інші, не настільки афішовані».

Схожі публікації