ТСН затягнула з публікацією фейка, підготовку котрого зірвали в УПЦ

13 листопада 2018 року, в день проведення Архієрейського Собору в Києво-Печерській лаврі, в обителі помітили постановочну зйомку чергового журналістського фейку від ТСН. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook клірик Херсонської єпархії УПЦ протоієрей Геннадій Шкіль.

Він розповів, що під час засідання Священного Синоду Української Церкви в Києво-Печерській лаврі біля стін обителі у супроводі фотографів та відео операторів з’явились кілька жінок похилого віку з іконами в руках, котрі одразу почали роздавати інтерв’ю.

За інформацією отця Геннадія, учасниці провокації тримали ікону російського імператора Миколая ІІ, котрий був прославлений Руською Православною Церквою як святий-страстотерпець. За думкою протоієрея, даний образ мав би символізувати вірність «руському миру» та буде якось використовуватись недобросовісними журналістами у своїх цілях.

Нагадаємо, у липні 2018 року у розпорядження ЗМІ потрапили чорнові кадри підготовки «Прямим» каналом фейкового сюжету про «роздачу грошей на хресному ході УПЦ». На даний момент нова режисура від ТСН поки що не фігурувала у новинах.

Схожі публікації