«С 14» напали на Голосіївську обитель

4 травня 2018 року незвані візитери з «С 14» на чолі зі своїм керівником Євгеном Карасем спробували тероризувати монахів столичного Свято-Покровського Голосіївського монастиря. Під відеозапис група з приблизно двадцяти правопорушників обкладала насельників обителі та заодно всю Українську Православну Церкву нецензурною лайкою, вимагаючи від братії видати бразильця Рафаеля Лусваргі, котрого «гості» тут не виявили.

Громадянина Бразилії націоналісти затримали біля посольства його країни та доставили до будівлі Служби безпеки України. Всі події цього дня, як повідомляє Спілка православних журналістів, «активісти» виклали у себе у стрічці новин.

Коментуючи свою поведінку в монастирі, головуючий в «С 14» заявив, що йому треба «покошмарити і потероризувати їх». Однак у подальшому, після публікації викладеного діячами відео з монастиря іншими користувачами Facebook, зі сторінки угрупування матеріал з тероризуванням монахів зник: увечері на їхньому профілі знаходились тільки відеозаписи з затриманням бразильця.

Схожі публікації