Синод Константинопольського Патріархату з “українським питанням” перенесли

Засідання Синоду Константинопольського Патріархату, на котрому мали також розглядати звернення Президента України Петра Порошенка з питання надання автокефалії українській Церкві, перенесли на червень 2018 року. Про це повідомив «Цензор», посилаючись на інформацію від завідувачки відділом філософії та історії релігії Інституту філософії НАНУ Людмили Филипович.

В ефірі «5 каналу» релігієзнавиця зазначила, що дату проведення Синоду перенесли на наступний місяць та припустила, що це пов’язано з самопочуттям Вселенського Патріарха або з озвученими владикою складнощами по «українському питанню» з різними Православними Церквами.

До того ж Людмила Филипович заявила про протистояння всередині Церкви та про те, що рішення про автокефалію УПЦ підтримають не всі.

При цьому в обговореннях релігійного напрямку часто забувають уточнити, що сама УПЦ, власне, з цього питання ні до кого не зверталася.

«Ми розуміємо чудово, що є ті, хто ніколи не підтримає автокефалію Української Православної Церкви. Вони про себе заявили, не приїхавши на Собор у 2016 році на Крит», – поділилась релігієзнавиця.

Схожі публікації