Сербського Патріарха внесли у базу «Миротворця»

Патріарх Сербський Іриней внесений до бази даних «Миротворець» вслід за кількома ієрархами Української Православної Церкви.

За неприйняття порушення канонів та висловлювання на підтримку цілісності РПЦ автори сайту назвали владику «противником незалежності українського православ’я» та звинуватили у «розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі».

Нагадаємо, Патріарх Іриней на церемонії вручення премій Міжнародного суспільного фонду єдності православних народів сказав наступне: «Всім відомий подвиг сотень тисяч сербів, котрі на смерть боролись за святе Православ’я. тому, думаю, не треба багато слів, щоб пояснити, як ставиться Сербська Церква до всього того, що зараз відбувається в Україні. Наша відповідь на це така ж, якою була б відповідь наших предків: Сербська Церква повністю підтримує єдність та цілісність РПЦ та рішуче засуджує дії уніатів та розкольників, котрі розривають хітон Христов у купелі Київського Хрещення, продаючи свій народ ворогам віри. Кінець їхній буде по справах їхніх».

Схожі публікації