Священнослужителів УПЦ варто репресувати, – Корчинський

Колишній лідер УНА-УНСО, а нині блогер, Дмитро Корчинський вважає, що керівників УПЦ потрібно переслідувати за держзраду. Таку пропозицію він висловив на своїй сторінці в Facebook.

«Москва зараз і в Ерефії, і в Україні засновує свою пропаганду в двох культах: культі великої перемоги Колими над Бухенвальдом і культі казенного православ’я … Всіма електронними засобами роздувається уявлення про особливу трансцендентну респектабельність ерпецизму. Культи переплітаються, і для багатьох в Печерській Лаврі Христос – це хтось на кшталт заступника товариша Сталіна з політико-виховної роботи (колись, як і всі репресований, але згодом, завдяки мудрості синедріону, реабілітований). РПЦ і її філія в Україні не є Церквою ні за походженням, ні за суттю. Керівники так званої “київської митрополії УПЦ” повинні переслідуватися не тільки за державну зраду, але і за шахрайство», – вважає Корчинський (орфографія авторська).

  • Nikolay Bodasyuk

    Последователи религиозных меньшинств в Украине, к которым относятся самосвятские УПЦ КП и УАПЦ, униатская УГКЦ и прочие, сейчас ведут себя ровно так, как верные Украинской Православной Церкви сами позволяют им это делать в своей православной стране. Но это все до поры до времени. Еще придет время, когда им всем придется на коленьях возвращаться к Украинской Православной Церкви, против которой многие из них с сатанинской злобой ополчились. Это можно понять из пророчества Лаврентия Черниговского, в котором сказано о позорном конце этих группировок.