Предстоятель Церкви Молдови засудив рішення Константинополя по Україні

Предстоятель Православної Церкви Молдови Московського Патріархату запропонував провести всеправославний Собор для обговорення шляхів подолання розколу. Митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир заявив, що винуватці розколу в Україні не заслуговують прощення. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Publika TV», передає РІА «Новости».

«Церква всіх прощає. Але в даному випадку ті, хто привів до розколу Церкви, не заслуговують прощення», – заявив Митрополит.

За його словами, Церква Молдови шкодує про ситуацію, що склалася, тому що вона завдає шкоди всьому Православ’ю: «Це сумний момент для нас, для суспільства, для Церкви в цілому, таких речей  не повинно відбуватися. Сподіваємося, що в майбутньому вийде організувати панправославний або локальний собор, щоб в спокійній обстановці обговорити цю тему».

Раніше Президент Молдови Ігор Додон висловив упевненість, що Молдавська Церква була, є і буде частиною Руської Православної Церкви. Водночас у ЗМІ почали писати про те, що Константинопольська і Румунська Церкви мають свій інтерес на цій території.

Схожі публікації