«Рука Кремля дрижала від похмілля»: журналіст роздивився на фото з-під Андріївської церкви пляшки з-під вина з корками

На фотографіях, опублікованих правоохоронцями з місця інциденту під Андріївською церквою, чітко видно, що у пляшках навряд чи була пожежонебезпечна суміш. У такому випадку ємкості були б закриті тканиною, а на фото зафіксовано, що горла пляшок були закриті корками. Такого висновку дійшов автор відео «Дві пляшки від противників Томосу» А. Шарій.

Поверхневий аналіз фотографій з місця інциденту також дає підстави сумніватися, що у «пожежонебезпечних» пляшках взагалі щось було, оскільки у такому випадку рідиною було б залите все навколо.

Нагадаємо, 15 листопада поліція Києва повідомила про те, що невідомі зловмисники розбили пару пляшок, попередньо «коктейлі Молотова», під дверима Андріївської церкви. Пожежі не відбулось, слідство ведеться.

Як повідомляє Newsone, були відкриті дві справи за статтями Кримінального кодексу України. Одне – це за ч. 2 ст. 194, зазіхання на навмисне ушкодження майна. І друге за ст. 161 – порушення рівноправ’я громадян у залежності від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Схожі публікації