Протоієрей Миколай Данилевич прокоментував останню заяву Порошенка про «РПЦ, додому»

Останні заяви Президента Петра Порошенка викликали негативну реакцію серед вірян Української Православної Церкви. Про це заявив в ефірі телеканалу ZIK заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, котрий прокоментував останні висловлювання Порошенка про те, що «Російській Православній Церкві в Україні нічого робити».

«Якщо підходити формально, то незрозуміло, кого він мав на увазі, тому що саме «Російської Православної Церкви» у нас не існує. І не тільки в Україні, але і в усьому світі. У світі існує Руська Православна Церква, вона так зареєстрована. Причому ця Церква має свої парафії і в інших державах», – пояснив отець Миколай.

За його словами, більшість вірян і духовенства Української Православної Церкви сприйняли висловлювання Петра Порошенка на свій рахунок.

«Віряни і духовенство, які телефонують, кажуть, що ці слова Президента залишили неприємний осад в їх серцях, – зазначив Данилевич. – Ці слова Президента і інші його дії, які можна розцінити як дії, спрямовані проти УПЦ, є негативними і можуть нашкодити самому Президенту, адже наші віряни говорять про те, що будуть пам’ятати ці слова, приймаючи рішення, за кого голосувати на найближчих виборах».

Схожі публікації