Прийняття Закону 4128 – ще один крок від Європи та світу, потрібний тільки Порошенку, – Новинський

Законопроект № 4128 був прийнятий з грубими порушеннями регламенту Ради, а спікер проігнорував прохання депутатів вислухати думку про нього Ради Церков.

Прийнятий Закон влаштовує тільки одну конфесію – ПЦУ, і потрібен тільки одній людині – Порошенку, заявив у своєму коментарі журналістам народний депутат Вадим Новинський, повідомляє «Перший Козацький».

Нардеп пояснив: він неодноразово повідомляв спікера Андрія Парубія про те, що у його фракції є значна кількість поправок до законопроекту. У цьому випадку, згідно з регламентом, в Раді не мають права ставити законопроект на голосування.

За словами В. Новинського, поправки мали на меті змінити Закон в такому ключі, щоб він влаштовував усі конфесії України.

«В такій редакції, як він є зараз, він влаштовує тільки одну конфесію – ПЦУ», – зазначив депутат.

Депутати намагалися переконати спікера вислухати думку Ради Церков і релігійних організацій, що також було проігноровано, як і той факт, що документ не пройшов всі необхідні за законом експертизи в парламенті.

В. Новинський пояснив, що текст закону був опублікований на сайті Ради тільки вранці, і ніхто з депутатів його не читав.

«Цей законопроект потрібен тільки одній людині – Порошенку. Він зараз їздить з Томосом областями, і йому треба показати, що всі масово переходять в цю новостворену ПЦУ», – пояснив В. Новинський.

Схожі публікації