Президент зустрічався з главами українських Церков

18 квітня цього року Президент України Петро Порошенко зустрівся з Предстоятелем Української Православної Церкви та з керівниками УПЦ КП і УАПЦ. Гарант розповів Блаженнішому Митрополиту Онуфрію про ініціативу по створенню Єдиної Помісної Церкви.

Повідомляється, що представники «Київського патріархату» та УАПЦ офіційно передали Порошенко звернення про автокефалію для передачі Патріарха Варфоломія I, повідомляє прес-служба Президента.

«Під час зустрічі з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм повідомив митрополиту про свій візит до Стамбулу, де провів зустрічі з вселенським патріархом Варфоломієм та членами Синоду Вселенського Патріархату, які були присвячені перспективам надання Томосу на автокефалію Української Православної Церкви», – зазначив Порошенко.

«Відбулася багатогодинна бесіда про долю України, про долю Української Церкви. Його Святість висловив турботу про всіх громадян України, підтримку нашій країні у відбитті агресії в дуже непрості часи, коли Україна втрачає кращих своїх синів і дочок», – повідомив Президент.

Також глава держави додав: «Під час зустрічей з предстоятелями православних Церков України офіційно прийняв звернення для передачі вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській Церкві Томосу про автокефалію з підписами всіх архієреїв, які підтримали це рішення».

Варто відзначити, що Порошенко заявив, що глава УПЦ КП Філарет офіційно передав звернення до Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію, «підписане всіма архієреями УПЦ КП».

Прес-служба Президента також зазначає, що Порошенко «зустрівся з митрополитом Київським і всієї України Макарієм, предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви та офіційно прийняв звернення до вселенського Патріарха Варфоломія».

Схожі публікації