Предстоятель РПЦ назвав те, що відбувається в Україні, порушенням церковних канонів

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що ніщо не змусить віруючих погодитись з порушенням церковних канонів, а РПЦ збереже вірність Церкві. Про це повідомило РІА «Новости».

«Нині ми проходимо через дуже непрості історичні обставини як для Вітчизни нашої, для всієї Русі, так і для Церкви нашої. Залишаючись вірними святим канонам, ми утверджуємо та будемо утверджувати Православ’я у всьому світі! Таке наше призначення, і ніхто не зіб’є нас з цього шляху. Ніхто не примусить нас повірити, що порушення церковних канонів може мати місце з чиєїсь волі. І ми зберігаємо вірність Церкві, бо хочемо бути вірними Її чадами», – сказав Патріарх після святкового молебню у Троїце-Сергієвій Лаврі з нагоди дня пам’яті преподобного Сергія Радонезького.

У святкових заходах, котрі відбулись в обителі в неділю та у понеділок, серед численних ієрархів та священнослужителів взяв участь і митрополит Київський та всієї України Онуфрій, а також представники Сербської, Болгарської, Елладської Православних Церков.

Схожі публікації