«Потрібно берегти чистоту віри», – Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій констатував, що канонічна Церква у нас в країні вже має необхідну волю та незалежність, а провладні церковні ініціативи принесуть багато обмежень. Як повідомляє Спілка православних журналістів з посиланням на Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, Предстоятель акцентував увагу на тому, що необхідно берегти те, що вже є у Церкви в Україні для спасіння.

«На шляху, котрий нам пропонують, ми будемо людьми другого сорту, і на цьому шляху буде складно зберегти чистоту віри», – сказав владика Онуфрій.

Навіть якщо віряни не завжди живуть так, як треба жити, порушуючи багато законів, правил, необхідно зберегти віру. Тоді залишається шанс покаятись, примиритись, познати Бога і спасатись. Якщо ж людина загубить правильні уявлення про Бога, вона втратить надію на спасіння.

Єдність Церкви, як пояснив Блаженніший, полягає не в тому, що намагаються нав’язати політики, а в спільній молитві одне за одного.

Також Блаженніший вказав, що для Церкви означає поняття «єдність» і чому Церква не може жити за законами, котрі їй намагаються нав’язати політики. «І якщо ми повинні благословляти і молитись за тих, хто нас ображає та проклинає, то тим більше ми повинні молитись за наших братів і сестер по вірі, котрі живуть в різних куточках землі. Саме ця молитва робить нас єдиним тілом Христовим», – каже Предстоятель УПЦ.

Схожі публікації