Постраждала від ПЦУ громада в с. Мизове просить допомогти звести новий храм

Громада УПЦ села Мизово Старовижівського району Волинської області, яку рік тому прихильники ПЦУ позбавили її храму на честь Різдва Богородиці, вже залила і освятила фундамент свого нового храму, а також зібрала частину коштів на придбання будівельних матеріалів.

Благодійний фонд «Фавор» оголошує екстрений збір допомоги для єдиної громади у Старовижівському районі Волині, котра втратила свій храм через рейдерство ПЦУ.

«Відкриємо секрет: писати про подібні громади, як це не дивно, завжди дуже велика радість, – зазначили у Фонді. – Чому? Все дуже просто – року не минуло після захоплення храму, як віруючі на чолі зі своїм священиком знайшли землю, залили і освятили фундамент нового храму! А ще, як каже настоятель отець Анатолій, вони своїми силами “наколядували” кошти на придбання газоблоку для стін, арматури, цементу і лісу. Чи це не чудо? Чи це не привід для радості?».

Громада УПЦ в Мизовому живе, розвивається і творить, проте «і ми не повинні залишатися осторонь, адже у Бога немає рук, крім наших», зазначають у БФ «Фавор».

«Сьогодні ми хочемо попросити допомогти громаді села Мизове придбати для майбутнього храму вікна і двері – для цього необхідно 65 000 грн. Звичайно, потреб ще дуже багато, від покупки плитки на підлогу до установки купола. Саме тому ми просимо не тільки підтримати громаду грошима на карту, але, у кого є можливість, зв’язатися з отцем Анатолієм і взяти на себе якісь будівельні витрати», – закликали у Фонді.

Реквізити для перерахування допомоги: карта Ощадбанку 5167 4900 2259 1771 (Анатолій Мацелик). Телефон настоятеля: +380 (99) 654 93 36.

Схожі публікації