Полтавська обласна рада розгляне «автокефальне питання» на найближчій сесії

12 липня 2018 року відбудеться сесія Полтавської обласної ради, на порядок денний котрої буде винесене питання «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання автокефалії Православній Церкві в Україні». Про це повідомляється на сайті «Новини Полтавщини», який містить посилання на оригінальний текст документу.

У проекті йдеться про наступне: «Полтавська обласна рада підтримує Звернення Президента України Петра Порошенка, постанову Верховної Ради України від 16 червня 2016 року № 1422-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до його Всесвятості Варфоломія, Архієпископа Константинополя і Нового Риму, Вселенського Патріарха щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україні».

Депутати вважають, що таке рішення Константинопольського Патріархату буде актом історичної справедливості, котре сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні, а також зміцнить єдність українського суспільства, усунувши можливість деструктивного втручання країни-агресора у політичні та соціальні процеси.

Нагадаємо, у звернення від 16 червня 2016 року, підписаному Андрієм Парубієм, Патріарха Варфоломія просять, зокрема, визнати недійсною передачу українських єпархій Московському Патріархату.

Схожі публікації