Патріарх Кирило збиткується з ієрархів УПЦ, – Єленський

Заступник голови Комітету з питань культури і духовності Віктор Єленський висловив свою думку щодо політики РПЦ до Української Православної Церкви, традиційно розповівши про підступність Москви, повідомляє ZIK.

«Ми вже бачили широкий інструментарій дій, до яких вдавалася Російська Федерація. Зокрема, бачили, як із Греції вигнали російських дипломатів за те, що вони підкуповували грецьких митрополитів. Також були хакери, які намагалися зламати електронну скриньку митрополита Константинопольського патріархату. Тоді як голова Держдуми РФ їздив по православних столицях і намагався зірвати так званий «український сценарій». Спостерігали й за засіданням Ради національної безпеки й обороти РФ щодо протидії надання Україні томосу», – нагадав Єленський.

«Я не знаю, який саме тиск вчиняє Росія на ієрархів УПЦ МП, але я припускаю, що патріарх Кирило просто збиткується над ними. Він викликає їх в Москву і примушує слухати проповідь про те, що Україна вийде з війни повністю розбитою. Тобто він перевіряє, до якої межі архієреї зможуть це витримати», – вважає Віктор Єленський.

Схожі публікації