Олександрійський Патріарх повідомить Предстоятелів усіх Помісних Церков про реальну церковну ситуацію в Україні (+відео)

«Я зроблю все по мірі своїх сил, щоб повідомити усіх про ситуацію в Україні, усіх Предстоятелів Помісних Церков», –сказав Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II після завершення Божественної літургії у Свято-Троїцькому соборі міста Одеси 28 вересня 2018 року, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Олександрійський Патріарх зазначив, що своєю присутністю на урочистостях в Одеській єпархії свідчить про те, що саме Українська Православна Церква є єдиною канонічною Церквою в Україні.

«Як ми пам’ятаємо, найбільшою проблемою в Церкві усього світу були єресі і розколи, – підкреслив Блаженніший Патріарх. – Я хочу вас попросити, щоб ви залишалися вірними перед обличчям Христа своєї Церкви».

Він пояснив, що у всьому потрібно покладатися на Бога: «Церква належить Іісусу Христу і Він в ній керує». «Господь бореться за свою Церкву», – сказав Його Блаженство.

Звертаючись до присутніх архіпастирів, духовенства та віруючих, Патріарх Феодор зазначив: «Я зроблю все по мірі своїх сил, щоб повідомити усіх про ситуацію в Україні, усіх Предстоятелів Помісних Церков. Щоб канонічна Церква залишалася єдиною канонічною Православною Церквою і Господь завжди подавав Її свої блага».

Він також додав, що «величезний гріх буде на Другому Суді, якщо пролиється хоча б одна крапля крові». «Ваша Церква канонічна, Православна і Свята», – підкреслив Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор.

Схожі публікації