Невзоров заявив, що Фанар може скасувати патріаршество в РПЦ та передати «управління» нею своїй філії в Україні

Московське Патріаршество буде скасоване як таке, якщо представники Руської Православної Церкви продовжать хамити Вселенському Патріарху Варфоломію. Про це заявив в інтерв’ю радіостанції «Эхо Москвы», текстова версія котрого була опублікована 7 листопада, російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров, повідомляє gordonua.

З його слів, після того як стало зрозуміло, що Константинополь має надати автокефалію Православній Церкві в Україні, представники РПЦ стали називати Вселенського Патріарха Варфоломія «бандитом у рясі» та «розкольником».

«Але Патріарх Константинопольський, він так сухо подивився всенькі зведення, поцікавився, що про нього нині кажуть у Росії, у тому числі всілякі церковні діячі та предстоятелі, і дуже сухо попросив переказати, що якщо вони будуть хамити надалі, то Московське Патріаршество буде скасоване як таке. І, ймовірно, приходи будуть передані якійсь серйозній помісній церкві в управління, можливо, тій самій українській», – сказав Невзоров, не пояснивши, як це «управління» буде реалізовуватись.

Нагадаємо, в історії РПЦ траплялись випадки арешту та ув’язнень у Москві константинопольських ієрархів – як Патріарха, так митрополита Київського.

Схожі публікації