На Волині прихильники ПЦУ в селі Красноволя захопили храм

На Волині у селі Красноволя Маневицького району захопили храм УПЦ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив спікер Волинської єпархії УПЦ протоієрей Олег Точинський. Свято-Михайлівський храм села Красноволя був заблокований активістами ПЦУ, котрі не пустили до церкви громаду, що лишилась надворі, та настоятеля.

Прихильники ПЦУ також не допустили до храму правлячого архієрея, єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, що прибув у село. Крім того, як повідомляється, активісти, зірвавши богослужіння, привезли священика – голову місцевої округи Київського патріархату – та оголосили його новим настоятелем.

Викладаючи свою версію інциденту у Facebook, голова Маневицької РДА Андрій Линдюк заявив, що до храму єпископа Нафанаїла не пустили місцеві жителі. «Отже, остання спроба залишити громаду в Руській православній церкві не вдалася!», – написав чиновник, додавши, що «якщо Церква має свій центр управління у Москві, зокрема у Кремлі, то це треба прямо говорити людям і хто бажає служити або молитись саме у такій Церкві їм ніхто не буде перешкоджати!».

Схожі публікації