На Волині бюджетників примушують здавати гроші на будівництво храму УПЦ КП у Волновасі

В Луцьку працівників закладів бюджетного фінансування примушують здавати одноденний заробіток у фонд будівництва храму УПЦ КП у місті Волноваха. Про це стало відомо з публікації в одній з груп волинян у соціальній мережі Facebook, де розмістили скрін наступного змісту:

«Сьогодні була по справах у лікарні. Коли сиділа та чекала під кабінетом своєї черги, то почула розмову медпрацівників про те, що їх примусово під розписку заставляє керівництво ТМО здавати одноденну зарплату на будівництво церкви у Волновасі».

Авторка допису підрахувала, що в день з одного закладу в такий спосіб можна зібрати кількасот тисяч гривень, і далі опублікувала дані про те, що вже оголошувалось про завершення проекту. На що тоді йдуть гроші?

Храм Київського патріархату у Волновасі, про який йдеться, активно просувається з минулого року властями обласного центру, керівництвом Волинської єпархії УПЦ КП, значним сектором громадськості. Його збираються присвятити загиблим під цим містом у травні 2014 року військовослужбовцям.

 

Схожі публікації