Народний депутат Дмитро Тимчук чекає на благі звістки про ЄПЦ від Фанару

Куратор групи «Інформаційний спротив» народний депутат України Дмитро Тимчук, відомий автор різноманітних фейків, зокрема, антицерковних, заявив на своїй сторінці у Facebook, що чекає на делегацію Константинопольського Патріархату на святкування 1030-ї річниці Хрещення Русі «з благими звістками».

«В Москви немає інших аргументів, окрім валу маніпуляцій та дезінформації, а Фанар назад не поверне, незважаючи на триваючий шантаж та залякування з російської сторони», – пише Тимчук.

При цьому, з його слів, на Фанарі все хочуть зробити згідно зі встановленою процедурою та канонічно, щоб «не залишити Москві найменшого шансу для будь-яких маніпуляцій у майбутньому».

Ймовірно, що лобісти проекту ЄПЦ починають готувати підґрунтя для того, щоб у випадку зриву «автокефальної» кампанії за звичкою звинуватити у всьому Москву. Нагадаємо, делегація Константинопольського Патріархату на чолі з митрополитом Галльським Еммануїлом дійсно їде у Київ, щоб на запрошення канонічної УПЦ взяти участь у церковних урочистостях з нагоди дня Хрещення Русі.

 

 

Схожі публікації