Нардеп Луценко незадоволений судовими позовами єпископа Гедеона

Один з позивачів у судовому процесі за скасування реєстрації Десятинного монастиря у Києві народний депутат України Ігор Луценко вкрай незадоволений тим, що єпископ Макарівський Гедеон (Харон) подав позов про неправомірність постанови Верховної Ради про підтримку звернення Порошенка з проханням про автокефалію. Своє незадоволення Луценко демонструє в Facebook старими копіями російського закордонного паспорту Гедеона, виданого у США.

Нагадаємо, на даний час триває судовий розгляд позову Луценка та Національного музею історії України, об’єднаних в одну справу, у котрій позивачі вимагають скасувати реєстрацію у Києві будівлі Десятинного монастиря. На останньому етапі засідання перенесли через стан здоров’я судді.

«Молодці, дочекалися, досиділися. Тепер він в суд на нас усіх подав. Ну що ж, будемо судитися. А ви там далі жуйте соплі, 28 000 здорових лобуряк зі зброєю і повноваженнями», – безутішний Луценко, закликаючи до голови СБУ.

Нагадаємо, на сайті Десятинного монастиря публікувалось спростування фейка про те, що українське громадянство Гедеон отримав незаконно. Щодо документу, котрим намагається привернути увагу до справи Луценко, то це закордонний паспорт, виданий у США Гедеону у 1991 році після розпаду СРСР, з прив’язкою до місця тодішньої прописки. Українське громадянство єпископ отримав одразу після повернення до України по свідоцтву про народження в УРСР.

Схожі публікації