«Надцять мільйонів!», – в АПУ сказали, скільки все ж вартувала Гаранту Конституції реклама Томосу

Президент України Петро Порошенко все ж таки оплачує телерекламу про Томос для української Церкви з власних коштів. На цю рекламну кампанію не було витрачено ані копійки з державного бюджету. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на відповідь прес-служби Адміністрації Президента.

Оскільки кампанія на підтримку Томосу ще не завершилась, в АП не зуміли назвати точну суму витрат, але запевнили, що телевізійна реклама «Ми Україна» обійдеться Президентові у «надцять мільйонів гривень». Також у прес-службі повідомляють, що кінцева сума відіб’ється, у відповідності до законодавства, на сайті Національного агентства запобігання корупції як «істотна зміна у майновому стані», а також у декларації Порошенка за 2018 рік.

«Дана рекламна кампанія, у відповідності до укладених угод з телеканалами, була оплачена з особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки», – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, напередодні активісти руху «ЧЕСНО» заявили, що такі суми мали б бути зазначені як поточні зміни у декларації Гаранта.

Схожі публікації