Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній прокоментував останні церковні ініціативи влади

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) відповів на актуальні питання, що стосуються церковних ініціатив влади. «Ми завжди залишатимемося Церквою!», – заспокоїв вірян владика у своєму архіпастирському слові, виголошеному в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Нині мільйони вірян Української Православної Церкви задаються питанням, чому в сучасні дні, у ХХІ столітті, в державі, котра декларує демократичний розвиток, взагалі йдеться про втручання влади у церковні справи. Чому відносно Православної Церкви, яка розділяє та переживає радість і біди свого народу, для котрого є державотворчою, і чому справи українського Православ’я вирішують депутати, котрі є здебільшого не тільки не православними, але навіть і не християнами?

Також владика Антоній наголосив, що навіть з вуст Глави нашої Держави можна почути неправдиві звинувачення відносно того, що Церква «не відспівує воїнів», і спитав, де ж докази тому, адже жодного доказу немає, бо жоден священик не відмовиться відспівати убієнного воїна, життя котрого обірвалось не через самогубство.

Високопреосвященніший владика закликав на усі ці питання відповідати з «внутрішнім спокоєм і молитвою».

Схожі публікації