Мер Дніпра заявив, що застеріг втручання у справи Церкви

Мер міста Дніпро Борис Філатов вважає, що саме йому вдалося заспокоїти складне і розколоте навпіл мільйонне місто. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

Філатов заявив, що «зупинив вакханалію з перейменуваннями», а також зупинив втручання в справи Церкви: «Я припинив всі спроби втручання в справи Церкви. Будь-якого патріархату», – пише чиновник.

При цьому він нагадує, що залишився «вкрай правим за переконаннями», нагороджений бойовою медаллю «Правого сектора» і є особистим другом Яроша.

Він додав: «Саме мені, а не комусь іншому, вдалося заспокоїти складне і розколоте навпіл мільйонне місто. Не заради себе. Заради людей. Вже як три роки, ні мітингів, ні зіткнень, ні радикалізму, ні захоплень будівель».

Нагадаємо, у лютому 2019 року XXVI Всеукраїнський фестиваль духовних співів «Від Різдва до Різдва», який щорічно проходив у Дніпрі, цього року зіткнувся з відвертим саботажем з боку влади. Організатори фестивалю, що має статус міжнародного, і став візитною карткою міста, повідомили про те, що причина – вказівки з центру про блокування будь-яких ініціатив, пов’язаних з ім’ям Української Православної Церкви.

Схожі публікації