Крісла й титули будуть ділити у колишньому музеї Леніна, – архієпископ Климент (Вечеря)

Об’єднавчий собор зі створення автокефальної церкви можуть провести в Українському домі. Про це «Стране» повідомив архієпископ Климент (Вечеря), глава Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

«Ця будівля і історично, і за сучасним антуражем найбільш точно відповідає такому заходу. Як бачимо, воно притягує до себе прихильників автокефалії, так, що вони навіть ночами там збираються», – зазначив він.

Він наголошує, що «цей псевдособор, як і вся ця затія з томосами, до справжнього церковного життя жодного стосунку не має».

На думку архієпископа Климента, там будуть ділити крісла й титули. «На цьому заході під бурхливі оплески віддадуть Туреччині ті давні українські храми, котрі ще не віддали. Організатори цього всього стурбовані метою забрати в справжньої української Церкви її назву, щоб потім за добре апробованою в бізнесі схемою обікрасти її та привласнити її храми та монастирі. Вони підкажуть кому треба, які закони треба приймати, щоб нашу Церкву ліквідувати і тим самим мільйони її прихожан – громадян України – позбавити фундаментального права на свободу совісті», – повідомив він.

Архієпископ каже, що «все це не нове, методички детально склав товариш Ленін, ідол котрого стояв посеред Українського дому. Тому, логічно, що й  об’єднавчий «собор» там пройде вельми успішно», – резюмував архієпископ Климент.

Схожі публікації