«Криваві попи в очах» – Шовкошитний марить масовими катуваннями з боку священиків УПЦ

«Волонтер і журналіст» Родіон Шовкошитний заявив про масову участь священиків УПЦ на Донбасі у катуваннях військовослужбовців ЗСУ. «Величезна кількість попів Московського Патріархату на Донбасі брала участь у катуванні полонених, допитувала їх, зомбувала, освячувала ту війну з боку сепаратистів проти нас», – пише УНІАН.

У страшній війні на Донбасі передусім винні священнослужителі УПЦ, заявив Родіон Шовкошитний.  Вони, каже експерт, готували агресію РФ задовго до вторгнення 2014-го.

Також Шовкошитний повторив спростований міф про «склади зброї» в церквах і лаврах УПЦ, котрі виявилися єдиним виявленим складом бойовиків у захопленій баптистській церкві у Слов’янську, та розповів про те, як в охороні Гіркіна служили ченці.

«Це найбільший ворог, – зазначає важливий свідок Шовкошитний. – Якщо ми зараз знищимо Московський Патріархат, то ми позбавимо Росію величезного важелю впливу, яким вони зомбують мозки українців».

Нагадаємо, глава СБУ Василь Грицак дякував Предстоятелю УПЦ Митрополиту Онуфрію за долучення до повернення полонених ЗСУ.

Схожі публікації