Коли плюють межи очі, а Епіфаній і деякі українські ЗМІ кричать: Божа роса…

Епіфаній Думенко виявився вчергове балаболкою, а ПЦУ і штаб Порошенка, розсилаючи цілий день фейки та маніпулятивні новини, брехунами. Жаль, що наші деякі мас-медіа навіть не перевіряють інформації, яку розміщують. Живуть за законами пропаганди, а не журналістських стандартів.

Факт лишається фактом: Румунська православна церква не визнала томосу ПЦУ про автокефалію, а лише заявила, що загалом не виключає права українців на автокефалію (що і так зрозуміло) і послала Епіфанія та його грецьких кураторів домовлятися з Московською патріархією.

Це попри загравання Епіфанія з румунами щодо їх митрополії на території України та публічні обіцянки, що ось буде визнання з боку Румунської церкви.

Більше того, Румунська православна церква таки відряджає офіційну делегацію на міжправославну зустріч в Аммані, яку ініціював з українського питання Єрусалимський патріарх і проти якої виступив Константинопольський патріарх.

На жаль, така сумна реальність. Але правда краща за брехні та солодкий ілюзорний світ, створений Епіфанієм і його оточенням.

Жаль, що Епіфаній і ПЦУ, під наглядом примітивних піарників Порошенка, все більше перетворюються на суцільний фейк і віртуальну Церкву.

Українців роблять ідіотами, годуючи вигадками. Вже не лише політики, але й церковники.

Facebook

Схожі публікації