Клірик ПЦУ розповів про «московських попів, що закликали гнати евакуйованих»

Полтавський клірик ПЦУ Олександр Дедюхін, відомий своїми критичними висловлюваннями на адресу УПЦ і української влади, озвучив нову версію того, що сталося в Україні скандалу з прийомом евакуйованих з Китаю співгромадян. Своїми роздумами Дедюхін поділився в Facebook, закликавши читачів до громадянської свідомості.

«Можна звинувачувати тупу і не здатну нічого зробити владу і особисто Зеленського – гідранта Конституції – порушника конституційних прав.

Можна тикати пальцями в бік московських попів, які закликають гнати якомога далі евакуйованих з Китаю, і справедливо обурюватися їх мракобіссям. Гидливість, обурення і страх – це нормальні почуття в даній ситуації.

Можна ще шукати руку ворога і думати, що все це організувало ФСБ, щоб посварити добрих і хороших нас між собою в День Небесної Сотні», – зазначає Дедюхін, також закликавши однодумців до добра і підтримки.

Нагадаємо, в провокаціях в Нових Санжарах і «молебні» для відлякування літака з евакуйованими українцями були помічені клірики ПЦУ.

Схожі публікації