Клірики Константинопольського Патріархату не визнають представників УПЦ КП та УАПЦ за духовенство

Клірики Константинопольського Патріархату не визнають представників УПЦ КП і УАПЦ як чинних священиків та єпископів, як це приписано Патріархом Варфоломієм. Про це заявив священик Константинопольського Патріархату, котрий служить в Єрусалимі, повідомляється у блозі на cont з посиланням на Facebook.

Обговорюючи заяву Польської Православної Церкви, священик Константинопольського Патріархату Олександр Занемонець повідомив, що на Афоні ніхто не співслужить з представниками УАПЦ та УПЦ КП, і навіть клірики Константинопольського та Єрусалимського Патріархатів, чому він є свідком, відмовляються співслужити з кліриками УПЦ КП та УАПЦ. «З ними немає співслужіння і в Константинополя. Знаю це добре по Єрусалимському Патріархату теж».

Таким чином виходить, що постанови Патріарха Варфоломія відмовляються визнавати не лише в РПЦ, а й у Польській Православній Церкві, в Єрусалимському Патріархаті, і навіть клірики самого Константинопольського Патріархату продовжують вважати підлеглих Філарета Денисенка та Макарія Малетича розкольниками.

Схожі публікації