Клірики Запорізької єпархії УПЦ висловили свою підтримку Митрополиту Онуфрію

Цього тижня в Запорізькій єпархії відбулися збори духовенства, на яких клірики обговорювали відкритий лист Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, підготовлений низкою священиків в зв’язку з останніми заявами та діями Константинопольського Патріархату. Звернення знайшло повну підтримку і розуміння в серцях кліру, передає прес-служба Запорізької єпархії.

Із благословення митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки, клірикам було запропоновано ознайомитися з посланням і, в разі згоди, поставити під ним свої підписи. Духовенство засвідчило свою цілковиту згоду з текстом послання.

«Ваше Блаженство!

Наш Архіпастир і Отець!

Сьогодні наша Матір-Церква переживає непростий період своєї історії – зневажливе ставлення до думки кліру і мирян, вірних Її чад, неканонічне вторгнення на нашу територію і безпрецедентне нехтування Константинопольським Патріархатом наших прав самоврядування і незалежності, дарованих у 1990 році. Все це супроводжується визнанням розкольницьких організацій, різким прискоренням процесів зі створення паралельної церковної структури в Україні, за підтримки політиків, далеких від Церкви людей, часто ворожих до Неї, які втручаються в Її справи і вказують нам як вести народ Божий до спасіння.

Ми, вірні чада нашої духовної Матері – Української Православної Церкви, на чолі з Вами, свідчимо про те, що не визнаємо рішення,  прийняті 11.10.18 Синодом Константинопольської Церкви, і висловлюємо Вам, Ваше Блаженство, свою підтримку і синівський послух і разом з Вами «зостаємося з Церквою гнаною, але що стоїть на вірній позиції, на позиції істинної Церкви…».

Молитовно бажаємо Вашому Блаженству доброго здоров’я, бадьорості та міцності духу, щедрих милостей і духовної радості від Великодаровитого Бога!

Просимо Ваших Першосвятительських молитов і благословення на наше подальше «мирне і добре» служіння, на благо народу Божого і Матері-Церкви, а потерпілий за нас Христос «збагатить нас любов’ю до всіх, щоб затвердити серце наше непорочно в святості перед Богом і Отцем нашим» (1 Сол. 3: 12-13 )!»

Схожі публікації