Клімкін сказав, що він не московський агент

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що у своїй статті про недоцільність перебування Руської Церкви в Україні він опирався на висновки документів, які оприлюднив Вселенський Патріархат. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на сторінку дипломата у Facebook.

«У своєму аналізі я наводив або тези Фанару, або прямі і єдино можливі висновки з них. Так що, називаючи мої роздуми недолугими, в УПЦ МП звинувачують у недолугості історію. Для них, схоже, справжня історія дійсно є недолугою», – написав він.

«Я розумію, що, коли правда очі коле, то історія звучить доволі неприємно і її хочеться заховати кудись подалі або, ще краще, узагалі переписати. Але переконаний, що історію завжди краще визнавати, а не приховувати чи фальсифікувати, тим більше, якщо йдеться про історію канонічну», – додає міністр.

Також державний службовець порадив УПЦ негайно долучитись до об’єднавчих процесів.

«Що ж до звинувачення, що я «московський агент», то з чистою совістю повертаю його до УПЦ МП із пропозицією шукати таких агентів у власних лавах, причому аж ніяк не обмежуючись Інформаційно-просвітницьким відділом. Дуже уважно шукати! Ну, а про те, що таке звинувачення відгонить політичною шизофренією, говорити взагалі зайве. Сподіваюся, що йдеться тільки про політичну», – блиснув гумором міністр.

Схожі публікації