Кириленко заявив, що події під Ічнею – боротьба Кремля з Томосом

Віце-прем’єр України В’ячеслав Кириленко висловив сумнів у випадковості того, що співпав час проведення засідання Священного Синоду Константинопольського Патріархату та інцидент з вибухами боєприпасів на військових складах. Про це він поділився на своїй сторінці у Facebook.

«Хотілося б думати, що можлива диверсія на військових складах у Чернігівській області та початок розгляду Священним Синодом у Стамбулі питання про надання автокефалії для української Церкви співпали випадково. Однак, всім зрозуміло, що Кремль готовий на все, щоб не допустити Томос», – пише чиновник.

Раніше В’ячеслав Кириленко заявляв, що УПЦ не може ігнорувати думку «більшості православних в Україні», котрі нібито підтримують надання Томосу про автокефалію.

На даний час УПЦ надає допомогу мешканцям регіону, постраждалим від вибухів на складах з боєприпасами. У монастирях та храмах Ніжинської єпархії організували пункти допомоги постраждалим, при монастирях та храмах розгорнуті пункти харчування. Нагадаємо, детонація на складах боєприпасів відбулась 9 жовтня біля 03:30 ночі, неподалік села Дружба на південь від Ічні у Чернігівській області. З зони ураження евакуювали понад 12 000 місцевих жителів.

Схожі публікації